|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-12 12:16:46
|
162
|
| Poche, megnéztem én is a lapodat, csatlakozom Danone-hoz a cicákat illetően, és be akartam írni a vendégkönyvedbe, de nem tudtam:((( |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-12 12:12:03
|
161
|
Köszi nagyon aranyos vagy!!! Elég kezdetleges a honlapom, a képeket nem sikerült jól beszkennelni stb. Ez azért ciki mert hát én fotózgatok, de mivel elég gagyi képek vannak rajta senki nem hiszi el :))))))))))
Nagyon sok sikert az almocskádhoz! Tudom, hogy még nem biztos ezért ha most nem lenne akkor a köv.höz!
|
|
Előzmény:
 |
Danone
2003-06-11 22:34:55
|
156
|
| én viszont láttam a te honlapodat,és gyönyörűek a cicáitok!!!!! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|