Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-12 12:16:46 162
Poche, megnéztem én is a lapodat, csatlakozom Danone-hoz a cicákat illetően, és be akartam írni a vendégkönyvedbe, de nem tudtam:(((
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-12 12:12:03 161
Köszi nagyon aranyos vagy!!! Elég kezdetleges a honlapom, a képeket nem sikerült jól beszkennelni stb. Ez azért ciki mert hát én fotózgatok, de mivel elég gagyi képek vannak rajta senki nem hiszi el :))))))))))

Nagyon sok sikert az almocskádhoz! Tudom, hogy még nem biztos ezért ha most nem lenne akkor a köv.höz!

Előzmény:
Danone Creative Commons License 2003-06-11 22:34:55 156
én viszont láttam a te honlapodat,és gyönyörűek a cicáitok!!!!! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!