Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-12 08:34:16 158
a hülyeségekért (elütések) bocsi..meleg van:)))
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-12 08:20:57 157
Hát, ez tény, hogy nem túl kedvező tapasztalat. Akkor nekem szerencsém volt, mert volt a nagyközpontjukban egy lány, nagyon lelkes és szimpatikus, igazi igyéniség, járt is nálunk, ő segített sok mindenben. Egyébként nagyon sokáig nem voltunk benen a számítógépükben, hiába volt kártyám tőlük. Éna TICA tagsági kártyámat mutattam, amikor kellett:))

Tápot megértem, hogy nem szeretik abban az esetben, ha sokat áll, biztosan van összefüggés.
Egyébként a múltkor, a nagy vita kapcsán, összeszámultuk, hogy tuléppen az alom a legdrágább nekünk. Biocats-et használunk, és van, mikor egy hét alatt több alomtálban (2) alomtálanként háromszor is cserélünk. Eszméletlen nagy alomhasználók vagyunk:((Drágább, mint a kaja...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 22:20:08 153
Az Alpha-zoo-val egyszer leveleztem :)azt mondták kiszolgálnak tenyésztőket, ha van teny igazolványa, tudni kell az mmoénál ilyen nincs, mire nyersen azt válaszolták, hogy a mmoénak van shopja az egyesületben. Ez igaz, de nem teny. áron, no mindegy!
A kiszállításokkal az is gáz, hogy bizonyos értékhatár felett ingyenes az alatt drága és nem éri meg, a fölött pedig néha képtelenség tárolni a megrendelt dolgokat. Pl. alomból 120 kg-ot. :)
A kajával ez mondjuk nem igaz mert 1 zsákkal már megvan a limit, de azt vettem észre, minnél tovább áll itthon a táp annál kevésbé szeretik...:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!