Keresés

Részletes keresés

Danone Creative Commons License 2003-06-11 22:34:55 156
én viszont láttam a te honlapodat,és gyönyörűek a cicáitok!!!!! :)
Danone Creative Commons License 2003-06-11 22:33:35 155
Ehh, én csak RC-t etetek,de nem éppen ezért,hanem mert mást nem esznek meg.
De ha mást adnék,akkor sem tudná meg senki.
Azért ennyire nem emléxem minden pontjára :)

Igen,most lesz az első almunk. (ha minden igaz,le is kopogom a fa fejemen :) )
Elvileg július vége,augusztus eleje. De még nem akartam reklámozni,mert nem tuti.
A jövő héten megyünk ultrahangra,addig ez titok :)))))
Van honlapunk,de nagyon kezdetleges,és nincs is készen,(www.limitededition.hu), viszont most készülget a rendes,azt majd felteszem,ha kész :)))

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 22:21:51 154
Aláírtad és el sem olvastad? Ejnye-bejnye! :)))
Neked ugye még nem születtek cicáid? Mikorra vannak tervezve?
Nincs honlapod?
Előzmény:
Danone Creative Commons License 2003-06-11 22:18:58 152
Oh,naiv vagyok :)
Majd jobban átnézem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!