|
|
|
|
 |
Danone
2003-06-11 22:34:55
|
156
|
| én viszont láttam a te honlapodat,és gyönyörűek a cicáitok!!!!! :) |
|
 |
Danone
2003-06-11 22:33:35
|
155
|
Ehh, én csak RC-t etetek,de nem éppen ezért,hanem mert mást nem esznek meg.
De ha mást adnék,akkor sem tudná meg senki.
Azért ennyire nem emléxem minden pontjára :)
Igen,most lesz az első almunk. (ha minden igaz,le is kopogom a fa fejemen :) )
Elvileg július vége,augusztus eleje. De még nem akartam reklámozni,mert nem tuti.
A jövő héten megyünk ultrahangra,addig ez titok :)))))
Van honlapunk,de nagyon kezdetleges,és nincs is készen,(www.limitededition.hu), viszont most készülget a rendes,azt majd felteszem,ha kész :)))
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-11 22:21:51
|
154
|
Aláírtad és el sem olvastad? Ejnye-bejnye! :)))
Neked ugye még nem születtek cicáid? Mikorra vannak tervezve?
Nincs honlapod? |
|
Előzmény:
 |
Danone
2003-06-11 22:18:58
|
152
|
Oh,naiv vagyok :)
Majd jobban átnézem! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|