Keresés

Részletes keresés

Danone Creative Commons License 2003-06-11 22:18:58 152
Oh,naiv vagyok :)
Majd jobban átnézem!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 21:31:30 150
Kedves Danone!

Olvasd el mégegyszer a szerződésedet! :)))))))))))))))))))

Előzmény:
Danone Creative Commons License 2003-06-11 21:18:43 148
Nekem az RC-vel van szerződésem,de abban sincs benne,hogy más táppal nem etethetek. Elég abszurd is lenne,hiszen egyrészt senki nem tudja leellenőrizni,másrészt pedig ha az egyik macsekomnak pl. olyan tápra van szüksége,amelyik nekik nincsen,akkor nekem senki nem tilthatja meg,hogy másik gyártótól vegyem meg.(viszont ha mással is etetek,akkor nem tudom megvenni a havi limitet tőlük,úgyhogy valahol mégis csak korlátozva vagyok)
A reklámozás más tészta,a Royalnál nem reklámozhatok mást,viszont van egy csomó cuccuk,amit adnak ahhoz,hogy én reklámozhassam őket. Pl. fényképalbum, amin diszkréten megbújk az RC logó,de a kiállításokon jól használható,hogy a cicákról a látogatók képeket nézegessenek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!