Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-12 09:45:11 93
No Problem.

Olyan epitkezes meg nem letezik, ahol nem kovetnem el kisebb nagyobb bakit a kozremukodok.

Ezt meg akkor sem lehet kivedeni, ha az ember leirja a kornyezeteben felmerult osszes problemat.

A mesterek nagyon kreativak.

A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-11 17:57:33 92
Jólvanna... Én tényleg úgy értettem, hogy utólag vicces. Persze akkor gondolom a hajad is az égnek állt.
Sógornőméknél meg amikor be akarták kötni a csatornát, akkor derült ki, hogy nem is olyan mélyen van, mint azt ahogy korábban állították. Majdnemhogy az utcáról befelé folyt volna a trutyi. Persze megoldották, még átemelőt sem kellett venni, de szegények akkor öregedtek vagy 5 évet.....
Az a szép ebben, hogy mindenkinél más bakik jönnek elő, így nem lehet "más hibájából tanulni". Valamit úgyis megszív mindenki.
Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-06-11 17:02:32 90
Nem, ujra kint, a mult heten voltam otthon :((

A lepcso egyebkent nem volt vicces, legalabbis se en sem pedig az epitesvezeto nem rohogott.

Vannak jopofa kepeim, ahol a lepcso helye be van rajzolva Paint-el ....

Lehet, hogy belinkelem kesobb...

egyebekent ezek utan azt hittem, nem lehet bakizni, de azert csak sikerult ramcafolniuk az "mestereknek".

Utolag mar jo bulinak tunik, akkor nem volt az.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!