|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-06-11 17:57:33
|
92
|
Jólvanna... Én tényleg úgy értettem, hogy utólag vicces. Persze akkor gondolom a hajad is az égnek állt.
Sógornőméknél meg amikor be akarták kötni a csatornát, akkor derült ki, hogy nem is olyan mélyen van, mint azt ahogy korábban állították. Majdnemhogy az utcáról befelé folyt volna a trutyi. Persze megoldották, még átemelőt sem kellett venni, de szegények akkor öregedtek vagy 5 évet.....
Az a szép ebben, hogy mindenkinél más bakik jönnek elő, így nem lehet "más hibájából tanulni". Valamit úgyis megszív mindenki. |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-06-11 17:02:32
|
90
|
Nem, ujra kint, a mult heten voltam otthon :((
A lepcso egyebkent nem volt vicces, legalabbis se en sem pedig az epitesvezeto nem rohogott.
Vannak jopofa kepeim, ahol a lepcso helye be van rajzolva Paint-el ....
Lehet, hogy belinkelem kesobb...
egyebekent ezek utan azt hittem, nem lehet bakizni, de azert csak sikerult ramcafolniuk az "mestereknek".
Utolag mar jo bulinak tunik, akkor nem volt az. |
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-11 16:43:21
|
89
|
SZia!
Gratcsi!!
Ezek szerint újra itthon?
Üdv
Padli
(ez a lépcső tényleg vicces.... Majd nálunk jól odafigyelünk erre - és akkor biztos valami mást fog elrontani, amire senki sem gondol......) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|