Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-11 17:57:33 92
Jólvanna... Én tényleg úgy értettem, hogy utólag vicces. Persze akkor gondolom a hajad is az égnek állt.
Sógornőméknél meg amikor be akarták kötni a csatornát, akkor derült ki, hogy nem is olyan mélyen van, mint azt ahogy korábban állították. Majdnemhogy az utcáról befelé folyt volna a trutyi. Persze megoldották, még átemelőt sem kellett venni, de szegények akkor öregedtek vagy 5 évet.....
Az a szép ebben, hogy mindenkinél más bakik jönnek elő, így nem lehet "más hibájából tanulni". Valamit úgyis megszív mindenki.
A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-06-11 17:02:32 90
Nem, ujra kint, a mult heten voltam otthon :((

A lepcso egyebkent nem volt vicces, legalabbis se en sem pedig az epitesvezeto nem rohogott.

Vannak jopofa kepeim, ahol a lepcso helye be van rajzolva Paint-el ....

Lehet, hogy belinkelem kesobb...

egyebekent ezek utan azt hittem, nem lehet bakizni, de azert csak sikerult ramcafolniuk az "mestereknek".

Utolag mar jo bulinak tunik, akkor nem volt az.

Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-11 16:43:21 89
SZia!

Gratcsi!!
Ezek szerint újra itthon?

Üdv

Padli

(ez a lépcső tényleg vicces.... Majd nálunk jól odafigyelünk erre - és akkor biztos valami mást fog elrontani, amire senki sem gondol......)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!