Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 20:17:54 249
Balusztráddal eddig nekem csak pozitív tapasztalatom van (Kőrösi ház)!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 16:56:52 248
Sziasztok, tudtok jokat vagy rosszakat mondani az Immo Rohr beruhazorol illetve a Balusztrad kivitelezorol? Gondolkodom egy lakason melyet ok fognak epiteni. Pozitiv vagy negativ tapasztalata valakinek veluk? Koszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!