|
|
|
|
 |
Uplink
2003-06-11 17:02:32
|
90
|
Nem, ujra kint, a mult heten voltam otthon :((
A lepcso egyebkent nem volt vicces, legalabbis se en sem pedig az epitesvezeto nem rohogott.
Vannak jopofa kepeim, ahol a lepcso helye be van rajzolva Paint-el ....
Lehet, hogy belinkelem kesobb...
egyebekent ezek utan azt hittem, nem lehet bakizni, de azert csak sikerult ramcafolniuk az "mestereknek".
Utolag mar jo bulinak tunik, akkor nem volt az. |
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-06-11 16:43:21
|
89
|
SZia!
Gratcsi!!
Ezek szerint újra itthon?
Üdv
Padli
(ez a lépcső tényleg vicces.... Majd nálunk jól odafigyelünk erre - és akkor biztos valami mást fog elrontani, amire senki sem gondol......) |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-06-11 16:33:25
|
88
|
SOk sikert mindenkinek az epitkezeshez es, hogy jo hirrel is szolgaljak:
Mi a heten kezdtunk el vakolni.
Kinek is jo ez a hir ? Hat termeszetesen nekunk.
En mar nagyon belefaradtam az egesz epitkezesbe, az engedelyek csak a kezdeti stadium, a legrosszabb az az, ha az iparos ember b@ssza el a sajat munkajat.
Pl: Nalunk a fsz. fodem kiontese utan jott ra a nagyeszu komuves, hogy kifelejtette a lepcso helyet. Na itt lehet rohogni.....
IRhatnek meg mas bakikat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|