Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-11 17:02:32 90
Nem, ujra kint, a mult heten voltam otthon :((

A lepcso egyebkent nem volt vicces, legalabbis se en sem pedig az epitesvezeto nem rohogott.

Vannak jopofa kepeim, ahol a lepcso helye be van rajzolva Paint-el ....

Lehet, hogy belinkelem kesobb...

egyebekent ezek utan azt hittem, nem lehet bakizni, de azert csak sikerult ramcafolniuk az "mestereknek".

Utolag mar jo bulinak tunik, akkor nem volt az.

A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-11 16:43:21 89
SZia!

Gratcsi!!
Ezek szerint újra itthon?

Üdv

Padli

(ez a lépcső tényleg vicces.... Majd nálunk jól odafigyelünk erre - és akkor biztos valami mást fog elrontani, amire senki sem gondol......)

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-06-11 16:33:25 88
SOk sikert mindenkinek az epitkezeshez es, hogy jo hirrel is szolgaljak:

Mi a heten kezdtunk el vakolni.

Kinek is jo ez a hir ? Hat termeszetesen nekunk.
En mar nagyon belefaradtam az egesz epitkezesbe, az engedelyek csak a kezdeti stadium, a legrosszabb az az, ha az iparos ember b@ssza el a sajat munkajat.

Pl: Nalunk a fsz. fodem kiontese utan jott ra a nagyeszu komuves, hogy kifelejtette a lepcso helyet. Na itt lehet rohogni.....

IRhatnek meg mas bakikat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!