|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-11 17:41:02
|
140
|
Nekem is ez volt eddig, de dokit váltottam aki kihangsúlyozta nagyon fontos 2-3 hetes korban a féregtelenítés. Megmondom őszintén nem mertem neki beadni és nem is akarom, majd 8 hetesen!
Nálunk nem voltak oda az Iamsért, de mostmár a Royalt is "megunták", én a Bosch Royállal ötvözöm, de nem sokáig mert nem szabad, (úgy értem a Royal szabályai szerint)most engedélyel csinálom, hátha jobb belátásra bírom őket! :)))
Ez az Iams clubtagság nem vonja maga után, hogy nem adhatsz mást enni?
Van egy nagyker ahol nagykeráron lehet vásárolni és az elég olcsó. Ahol te vásárolsz ott hogy van a házhozszállítás? |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-06-11 16:40:16
|
139
|
| és persze, szia:)) |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-11 16:39:13
|
138
|
IAMS-et/Eukanubát igen, az IAMS Cat Club tagja vagyok. RC-t Ziegleréknél kisebb kedvezménnyel, máshonnan jelentősebbel:)
Féregtelenítés: nálunk az első oltással egybekötve, tehát 8 hetesen.
Nálad mi a gyakorlat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|