Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 17:41:02 140
Nekem is ez volt eddig, de dokit váltottam aki kihangsúlyozta nagyon fontos 2-3 hetes korban a féregtelenítés. Megmondom őszintén nem mertem neki beadni és nem is akarom, majd 8 hetesen!

Nálunk nem voltak oda az Iamsért, de mostmár a Royalt is "megunták", én a Bosch Royállal ötvözöm, de nem sokáig mert nem szabad, (úgy értem a Royal szabályai szerint)most engedélyel csinálom, hátha jobb belátásra bírom őket! :)))

Ez az Iams clubtagság nem vonja maga után, hogy nem adhatsz mást enni?

Van egy nagyker ahol nagykeráron lehet vásárolni és az elég olcsó. Ahol te vásárolsz ott hogy van a házhozszállítás?

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-11 16:40:16 139
és persze, szia:))
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-11 16:39:13 138
IAMS-et/Eukanubát igen, az IAMS Cat Club tagja vagyok. RC-t Ziegleréknél kisebb kedvezménnyel, máshonnan jelentősebbel:)

Féregtelenítés: nálunk az első oltással egybekötve, tehát 8 hetesen.
Nálad mi a gyakorlat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!