Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-11 16:40:16 139
és persze, szia:))
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-11 16:39:13 138
IAMS-et/Eukanubát igen, az IAMS Cat Club tagja vagyok. RC-t Ziegleréknél kisebb kedvezménnyel, máshonnan jelentősebbel:)

Féregtelenítés: nálunk az első oltással egybekötve, tehát 8 hetesen.
Nálad mi a gyakorlat?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 16:25:15 137
Szia Szuszmók!

Ingen erről én is tudok! Az mégis igaz, hogy addig amíg az emberek "így" gondolkoznak az állattartásról (meg az ivartalanításról) addig ez szélmalomharc fog maradni...

Azt akartam kérdezni, hogy tenyésztői áron vásároltok az áruházban?

Ja, és amiről nagyon megoszlanak a vélemények: Ti mikor féregtelenítetek először?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!