Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-11 16:43:21 89
SZia!

Gratcsi!!
Ezek szerint újra itthon?

Üdv

Padli

(ez a lépcső tényleg vicces.... Majd nálunk jól odafigyelünk erre - és akkor biztos valami mást fog elrontani, amire senki sem gondol......)

A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-06-11 16:33:25 88
SOk sikert mindenkinek az epitkezeshez es, hogy jo hirrel is szolgaljak:

Mi a heten kezdtunk el vakolni.

Kinek is jo ez a hir ? Hat termeszetesen nekunk.
En mar nagyon belefaradtam az egesz epitkezesbe, az engedelyek csak a kezdeti stadium, a legrosszabb az az, ha az iparos ember b@ssza el a sajat munkajat.

Pl: Nalunk a fsz. fodem kiontese utan jott ra a nagyeszu komuves, hogy kifelejtette a lepcso helyet. Na itt lehet rohogni.....

IRhatnek meg mas bakikat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!