|
|
|
|
 |
Uplink
2003-06-11 16:28:43
|
87
|
Ha mar itt tartunk, akkor a harom uj resz kozul a Magdolna-volgy az, ami legkevesbe a falu resze, mivel ez van a legmesszebb a falutol, ettol fuggetlenul nem ez a fo ok.
Az idos uras tortenet is igaz, egy kicsi vityilloban lakott az uttol nem messze, mindenfele allatokkal korulveve. |
|
A hozzászólás:
 |
magdolnav
2003-06-11 15:51:51
|
85
|
A helyiek azért nem mennek oda mert nem tekintik a falu részének.
A belterületen szeretnének építkezni, ezt tőlük tudom éltem ott. AMagdolnavölgy helyén mezőgazdasági terület volt, nagy balhék is voltak,mert egy idős úr a közepén gazdálkodott és nem volt hajlandó eladni a földjét, ez biztos így volt. Egy távoli ismerősöm vette meg a területet, és utána fuzionált a Pilis-Investtel. |
|
Előzmény:
 |
Funk
2003-05-21 08:19:10
|
78
|
Lehetne valamit megtudni a Magdolnavölgy történetéről,vagyishogy a helyiek miért nem mennek oda?
Üdv:Funk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|