Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-11 16:28:43 87
Ha mar itt tartunk, akkor a harom uj resz kozul a Magdolna-volgy az, ami legkevesbe a falu resze, mivel ez van a legmesszebb a falutol, ettol fuggetlenul nem ez a fo ok.

Az idos uras tortenet is igaz, egy kicsi vityilloban lakott az uttol nem messze, mindenfele allatokkal korulveve.

A hozzászólás:
magdolnav Creative Commons License 2003-06-11 15:51:51 85
A helyiek azért nem mennek oda mert nem tekintik a falu részének.
A belterületen szeretnének építkezni, ezt tőlük tudom éltem ott. AMagdolnavölgy helyén mezőgazdasági terület volt, nagy balhék is voltak,mert egy idős úr a közepén gazdálkodott és nem volt hajlandó eladni a földjét, ez biztos így volt. Egy távoli ismerősöm vette meg a területet, és utána fuzionált a Pilis-Investtel.
Előzmény:
Funk Creative Commons License 2003-05-21 08:19:10 78
Lehetne valamit megtudni a Magdolnavölgy történetéről,vagyishogy a helyiek miért nem mennek oda?

Üdv:Funk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!