|
|
|
|
 |
András111
2003-06-17 11:33:40
|
96
|
Hali!
Bicikliszerelőt ugyan nem tudok (még nem ott élek...:)), viszont ha már itt vagy, rákérdeznék, hogy van-e valami előrelépés az engedélyeztetésedben, ugyanis közeledek én is az engedélybeadáshoz... |
|
 |
András111
2003-06-11 15:49:52
|
84
|
| Nekem kb. két hete mondták ezt az infót, kiváncsi vagyok, mire fogsz jutni...mindenesetre tájékoztassuk egymást, bár nálam szerintem még 3-4 hét legalább, míg aktuális lesz a dolog... |
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-06-11 14:48:39
|
83
|
Hello!
AZ elvi engedélyt én egyszer már beszereztem ettől a Kövizigtől, csak most már semmit nem ér, mert május 31-től nincs szerződésük. (Májsu 12-én adtuk be az önkorinak a tervet, minden szüksges cuccal együtt)
Miért Pont most történik ez, amikor mindenki építkezni kezdene nyáron???????
Én se nagyon akarok engedély nélkül épkítkezni, ez csak egy kétségbeesett ötlet....
Üdv
Padli |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-06-11 14:33:00
|
82
|
Nálunk dettó ugyanez a helyzet, csak éppen a Garancstetőn, és mi még csak most fogjuk beadni engedélyeztetni.
Nálunk is kedves és segítőkész ügyintéző az önkoriban, és azt mondta, kiadják az engedélyt, ha a KÖVIZIG-től valamilyen igazolást beszerzünk (valahol a Rákóczi úton, a Blahánál van az irodájuk). Nem is jegyeztem meg, hogy milyen igazolás kell, majd ha a célegyenesben van a tervdokumentáció, akkor mégegyszer pontosan rákérdezek.
De legalább találtam valakit, aki hasonló cipőben jár...:)))
Engedély nélküli építkezés: én nem kezdeném el, pláne ha két héten múlik a dolog, de ez csak az én véleményem, szeretem, ha a hatóságok minél kevesebb dologba tudnak belekötni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|