Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-11 16:25:42 86
Max elbontatjak, ha felepul vmi, de az ellen lehet fellebbezni.
Nem hinnem, hogy a foldmunkaba belekotnek.Mit csinalhatnak egyebkent is a buntetes felett, betemettetik a godrot ???
András111 Creative Commons License 2003-06-11 14:33:00 82
Nálunk dettó ugyanez a helyzet, csak éppen a Garancstetőn, és mi még csak most fogjuk beadni engedélyeztetni.
Nálunk is kedves és segítőkész ügyintéző az önkoriban, és azt mondta, kiadják az engedélyt, ha a KÖVIZIG-től valamilyen igazolást beszerzünk (valahol a Rákóczi úton, a Blahánál van az irodájuk). Nem is jegyeztem meg, hogy milyen igazolás kell, majd ha a célegyenesben van a tervdokumentáció, akkor mégegyszer pontosan rákérdezek.
De legalább találtam valakit, aki hasonló cipőben jár...:)))

Engedély nélküli építkezés: én nem kezdeném el, pláne ha két héten múlik a dolog, de ez csak az én véleményem, szeretem, ha a hatóságok minél kevesebb dologba tudnak belekötni.

A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-11 14:05:50 81
Sziasztok!

Szerintetek mi van ha valaki jogerős engedély nélkül kezd el építkezni?
1. észreveszik-e (Magdolnavölgyban)
2. mi a bünti?
CSak azért merült ez fel bennem, mert tele a hócipőm. Képzeljétek el, hogy már majdnem aláírta a közjegyző az engedélyünket, amikor kiderült, hogy máj.31-én lejárt a vízüzemeltető cég szerződése, azóta nincs új senkivel, így a mittudoménmilyen vízigazgatóságnak írogatnak most, hogy igazolja ő, hogy van ott ivóvíz (ez az a biz.elvi engedély). Ez plusz két hét. Pedig akkor már építkezni akartunk...
Azt mondják az önkormányzatnál, erről ők nem tehetnek (valóban így lehet), de akkor is micsoda szívás... Azt mondta (az egyébként nagyon segítőkész) ügyintéző, hogy vagy 40 terv várja az engedélyt, és azok most mind szívnak.... VAn aki emiatt a 60 napból is kifutott.

Még el sem kezdődött az építkezés, de a szívások sorozata már igen....

Előzmény:
Funk Creative Commons License 2003-05-21 08:19:10 78
Lehetne valamit megtudni a Magdolnavölgy történetéről,vagyishogy a helyiek miért nem mennek oda?

Üdv:Funk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!