Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 13:56:43 134
Láttam, miket írtak az M2 topicon neked, úgy viselkednek mintha ez az ő topicjuk lenne, pedig még csak nem is ők nyitották. Mind1, nem tudom megérteni mire jó ez.(egyébként sem lehet offtopic, hiszen a macskuszod fogta, ezzel az erővel minden hsz az amiben nem szerepel a macska valamelyik szinonimája!)
Egyébként amit ent ír a galambokról az igaz a macskákra is. Nénikék sokasága eteti a kóbor macskákat (nyers hússal) amitől persze ők is elszaporodtak és egyálltalán nem működik a természetes kiválasztódás, ami fontos lenne abból a célból, hogy ne legyen mégtöbb kóbor macska. Nálunk hájasok a kóbor macskák, tényleg! Iszonyu sok fölösleges alom születik, mert ritka hogy ivartalanítani tudják őket, a betegségekről meg a bűzről nem is beszélek! :(((
Persze én is sajnálom őket és ezért a néniket sem tudom elítélni, hiszen csak segíteni akarnak szegények!
Ti mit gondoltok erről?
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 13:31:45 133
Nagyon szépek!!! :)
És "melyik" vagy te? :)))

Mennyi idősek most, és mi van a mamával?
Emlékszem, hogy írtad az M2 topicon, de most nem szeretném visszakeresni! :(

A hozzászólás:
dals Creative Commons License 2003-06-11 13:26:38 132
Ez a picuri a legnagyobb:)
A kicsikről még vannak képek itt.
A nagyobbakról pedig itt.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-11 12:35:25 131
Mégis sikerült!

Nagyon széééépek!!!

Ez a pici tünemény akit fecskendővel etetsz? Hányan vannak?
Eleinte nálunk is a harapdálás megy, de akkor hamarosan megtanulják a tányérből ivást.
Mennyi idősek is?
3-4 hetes piciknek megpróbálhattok junior konzervet adni, azt "haraphatják"!:)
Amig nem tudnak rendesen tálból enni az újadról biztos leeszik, ha felkelti az érdeklődésüket a szag! :)

Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!