|
|
|
|
 |
dals
2003-06-11 13:26:38
|
132
|
Ez a picuri a legnagyobb:)
A kicsikről még vannak képek itt.
A nagyobbakról pedig itt. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-11 12:35:25
|
131
|
Mégis sikerült!
Nagyon széééépek!!!
Ez a pici tünemény akit fecskendővel etetsz? Hányan vannak?
Eleinte nálunk is a harapdálás megy, de akkor hamarosan megtanulják a tányérből ivást.
Mennyi idősek is?
3-4 hetes piciknek megpróbálhattok junior konzervet adni, azt "haraphatják"!:)
Amig nem tudnak rendesen tálból enni az újadról biztos leeszik, ha felkelti az érdeklődésüket a szag! :)
Üdv! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|