|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-11 12:35:25
|
131
|
Mégis sikerült!
Nagyon széééépek!!!
Ez a pici tünemény akit fecskendővel etetsz? Hányan vannak?
Eleinte nálunk is a harapdálás megy, de akkor hamarosan megtanulják a tányérből ivást.
Mennyi idősek is?
3-4 hetes piciknek megpróbálhattok junior konzervet adni, azt "haraphatják"!:)
Amig nem tudnak rendesen tálból enni az újadról biztos leeszik, ha felkelti az érdeklődésüket a szag! :)
Üdv! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
dals
2003-06-11 12:08:23
|
129
|
| Áhh. Miért nem tudok én ide képet beszúrni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|