Keresés

Részletes keresés

dals Creative Commons License 2003-06-11 12:10:38 130

A hozzászólás:
dals Creative Commons License 2003-06-11 12:08:23 129
Áhh. Miért nem tudok én ide képet beszúrni?
Előzmény:
dals Creative Commons License 2003-06-11 12:07:01 128
Sziasztok!

elég paszív voltam;) csak itt az érettségi hevében nincs sok időm irogatni.
Kipróbáltuk a tápszert, van amelyiknek ízlett, volt, amelyik kiköpte, és még arra se volt hajlandó, hogy a szájáról lenyalja, úgy mászkált mindenfelé:) Egyébként már nagyon nehezen bírják a dobozban, állandóan mászkálnak. Néhányan már megpróbálkoztak a tállal is, de csak harapták a tejet, nem lefenyelték:)
Itt egy kép a kis kedvencemről:


Ők a nagyobb cicáim:


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!