|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
dals
2003-06-11 12:08:23
|
129
|
| Áhh. Miért nem tudok én ide képet beszúrni? |
|
Előzmény:
 |
dals
2003-06-11 12:07:01
|
128
|
Sziasztok!
elég paszív voltam;) csak itt az érettségi hevében nincs sok időm irogatni.
Kipróbáltuk a tápszert, van amelyiknek ízlett, volt, amelyik kiköpte, és még arra se volt hajlandó, hogy a szájáról lenyalja, úgy mászkált mindenfelé:) Egyébként már nagyon nehezen bírják a dobozban, állandóan mászkálnak. Néhányan már megpróbálkoztak a tállal is, de csak harapták a tejet, nem lefenyelték:)
Itt egy kép a kis kedvencemről:
Ők a nagyobb cicáim:
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|