Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-11 15:30:21 135
Szia dals,

És hogy sikerült az érettségi??:-))

Hát, azért az is félsiker, ha volt, aki szerette:)) Csatlakozom Poche-hoz, próbálj nekik kitenni egy kis konzervet (junior - bár bevallom én Gourmet-t is szoktam nekik, nagyon szeretik a kezdetektől), s ha látják, hogy a mamájuk eszeget, ők is próbálkoznak majd. Először nyammogás lesz a dologból, meg jól szétdzsamálják, de előbb-utóbb ráharapnak az ízére:))

Szépek a cirmákjaid:))

dals Creative Commons License 2003-06-11 12:08:23 129
Áhh. Miért nem tudok én ide képet beszúrni?
A hozzászólás:
dals Creative Commons License 2003-06-11 12:07:01 128
Sziasztok!

elég paszív voltam;) csak itt az érettségi hevében nincs sok időm irogatni.
Kipróbáltuk a tápszert, van amelyiknek ízlett, volt, amelyik kiköpte, és még arra se volt hajlandó, hogy a szájáról lenyalja, úgy mászkált mindenfelé:) Egyébként már nagyon nehezen bírják a dobozban, állandóan mászkálnak. Néhányan már megpróbálkoztak a tállal is, de csak harapták a tejet, nem lefenyelték:)
Itt egy kép a kis kedvencemről:


Ők a nagyobb cicáim:


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!