Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-10 19:48:12 123
Az állatgyógyászati centrumokban minden olcsóbb.
És a tápokat hol vásárolod?
Meg a felszereléseket?
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-10 18:16:27 122
Egyébként én is idegenkednék tőle, de nagyon hasznos lehet. elvileg semmiféle mellékhatása nincs, a tapasztalatok pozitívak, pedig már több éve gyakorlat nyugaton.

Én normál patikában. A dokink rendelőjében van egy patika is, nagyon jól felszerelt, ott, hiszen ott a recept is meg a gyógyszer is, ha vényköteles.
Egyébként az Állatorvosival szembeni patikában pld. Vagy Danone hoz nekem:)))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-10 18:11:15 120
Sziasztok!

Erről nem tudok érdemben nyilatkozni, mert nem próbáltam és bár elismerem nagyon hasznos lehet bizonyos esetekben, de én idegenkedem tőle.

Gondoltam megkérdezem ti honnan szoktatok vásárolni, meg állatgyógyászati dolgokat beszerezni, de lehet hogy nem minden publikus. Mit gondoltok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!