|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-10 18:16:27
|
122
|
Egyébként én is idegenkednék tőle, de nagyon hasznos lehet. elvileg semmiféle mellékhatása nincs, a tapasztalatok pozitívak, pedig már több éve gyakorlat nyugaton.
Én normál patikában. A dokink rendelőjében van egy patika is, nagyon jól felszerelt, ott, hiszen ott a recept is meg a gyógyszer is, ha vényköteles.
Egyébként az Állatorvosival szembeni patikában pld. Vagy Danone hoz nekem:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-10 18:11:15
|
120
|
Sziasztok!
Erről nem tudok érdemben nyilatkozni, mert nem próbáltam és bár elismerem nagyon hasznos lehet bizonyos esetekben, de én idegenkedem tőle.
Gondoltam megkérdezem ti honnan szoktatok vásárolni, meg állatgyógyászati dolgokat beszerezni, de lehet hogy nem minden publikus. Mit gondoltok? |
|
Előzmény:
 |
Danone
2003-06-10 17:24:47
|
119
|
Sziasztok,
Fel szeretnék vetni egy témát, remélve,hogy más cicctenyésztők is megjelennek majd,és megosztják a véleményüket a dologgal kapcsolatban...
Használtatok már chipet a cicáknál?
Mik a tapasztalataitok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|