Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mrbungle Creative Commons License 2003-06-10 17:57:17 165
amiket láttam példákat (nem azon az oldalon), azok tetszettek, persze nem voltak túl nagy felbontásúak, de nekem webre kell úgyis... megvan az az előnye, hogy egy kattra készíti el a képet, míg több kép elkészítésénél változhat a környezet + nincs macera az összeillesztésnél. gondolom a minőség meg függ a géptől is, egy sony f717-sel párosítva azért már sztem elég kellemes a végeredmény.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-10 15:47:54 164
Remelem azert sejted ez milyen kepminoseget ad...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!