|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-10 18:13:38
|
121
|
Szia,
Én nem, de van olyan barátnőm, thai cicás, akinek a cicája viseli. Eddig nem volt vele sohasem gondja. Van olyan ismerősöm, akinek karthauzi cicákkal van hasonlóan jó tapasztalata. |
|
 |
Törölt nick
2003-06-10 18:11:15
|
120
|
Sziasztok!
Erről nem tudok érdemben nyilatkozni, mert nem próbáltam és bár elismerem nagyon hasznos lehet bizonyos esetekben, de én idegenkedem tőle.
Gondoltam megkérdezem ti honnan szoktatok vásárolni, meg állatgyógyászati dolgokat beszerezni, de lehet hogy nem minden publikus. Mit gondoltok? |
|
A hozzászólás:
 |
Danone
2003-06-10 17:24:47
|
119
|
Sziasztok,
Fel szeretnék vetni egy témát, remélve,hogy más cicctenyésztők is megjelennek majd,és megosztják a véleményüket a dologgal kapcsolatban...
Használtatok már chipet a cicáknál?
Mik a tapasztalataitok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|