Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-09 16:18:15 115
Ezek között rettegősek is vannak és nagyon sok türelemmel lehet őket magunkhoz édesgetni és kevés kell ahhoz, hogy elmúljon a bizalom...

Nem naivság! Ez tényleg igaz! Bár legtöbbször csak a pillanatnyi állapotát mutatja szerintem!

Te észrevetted azt, hogy úgy "viselkedik" a cica amit vársz tőle?
Arra értem, hogy pl. ha új cica érkezett hozzánk és én azt gondoltam, hogy nem lesz probléma, akkor úgy is lett. Ha tartottam a találkozástól az is bejött.

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-09 07:27:06 114
Más az, ha egy cica úgy félénk, hogy félénk de kíváncsi is egyben. Tehát, van benne egyfajta természetes félénkség az újtól, az ismeretlentől, a vendégektől, stb., s más az, ha látod a szemén a rettegést.

nem tudom, te hogy vagy vele és lehet, hogy megint a szuszmokféle rószaszín naivitás csapdájába esem, de szerintem a cica tekintete elárul mindent arról, hogyan él, mit gondol, boldog-e, szomorú-e, stb.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-08 22:57:29 113
:)))

Érdekes módon néha van az aby almokban 1-1 félénk cica. Arra a következtetésre jutottam, hogy ez genetikai örökség lehet, de azt még nem találtam ki hogyan lehetne kiküszöbölni...:) Valószinüleg nem is fogom!
Közben voltam vacsizni és elfelejtettem mit akartam írni....

Szép álmokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!