Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-09 07:27:06 114
Más az, ha egy cica úgy félénk, hogy félénk de kíváncsi is egyben. Tehát, van benne egyfajta természetes félénkség az újtól, az ismeretlentől, a vendégektől, stb., s más az, ha látod a szemén a rettegést.

nem tudom, te hogy vagy vele és lehet, hogy megint a szuszmokféle rószaszín naivitás csapdájába esem, de szerintem a cica tekintete elárul mindent arról, hogyan él, mit gondol, boldog-e, szomorú-e, stb.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-08 22:57:29 113
:)))

Érdekes módon néha van az aby almokban 1-1 félénk cica. Arra a következtetésre jutottam, hogy ez genetikai örökség lehet, de azt még nem találtam ki hogyan lehetne kiküszöbölni...:) Valószinüleg nem is fogom!
Közben voltam vacsizni és elfelejtettem mit akartam írni....

Szép álmokat!

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-08 19:27:11 112
Kiállításon, mikor együtt látták Jacket meg Andy-t, szinte mindig megkérdezték, hogy Jack-nek miért van, andy-nek miért nincs. Elmagyaráztuk, hogy más típus, ún. régebbi típusú, stb. De az nem lehet, mert ugyanaz a fajta és különben is. A vége az lett, hogy xxel közölte a hitetlenkedővel, hogy Andy-nek is van fülpamacsa, csat most lecsatoltuk:))))

MC-re visszatérve, de szerintem ezt a macskafajták legtöbbjéről el lehet mondani, hogy szeretik az embert. ÉS ha jól szocializált helyről veszi a kedves érdeklődő, akkor nem is lesz vele gond, jól beilleszkedik a család életébe. De ha modjuk a sufni legmélyéről húzzák elő, ahol nem igazán találkozik emberi szeretettel, akkor szegény cicának bizony sok idő ell, amíg emberbarát lesz:(( De ez azt hiszem, minden fajtára áll...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!