|
|
 |
szuszmok
2003-06-08 19:27:11
|
112
|
Kiállításon, mikor együtt látták Jacket meg Andy-t, szinte mindig megkérdezték, hogy Jack-nek miért van, andy-nek miért nincs. Elmagyaráztuk, hogy más típus, ún. régebbi típusú, stb. De az nem lehet, mert ugyanaz a fajta és különben is. A vége az lett, hogy xxel közölte a hitetlenkedővel, hogy Andy-nek is van fülpamacsa, csat most lecsatoltuk:))))
MC-re visszatérve, de szerintem ezt a macskafajták legtöbbjéről el lehet mondani, hogy szeretik az embert. ÉS ha jól szocializált helyről veszi a kedves érdeklődő, akkor nem is lesz vele gond, jól beilleszkedik a család életébe. De ha modjuk a sufni legmélyéről húzzák elő, ahol nem igazán találkozik emberi szeretettel, akkor szegény cicának bizony sok idő ell, amíg emberbarát lesz:(( De ez azt hiszem, minden fajtára áll... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-08 18:11:39
|
111
|
Nálunk is ilyenek vannak!
Nem oly régen megjelent 1 "országos szaklapban" egy cikk az abyról. A fele hülyeség volt, de volt benne 1 oltári nagy baromság, hogy az aby örökít bizonyos szembetegséget, na utána mindenki aki felhívott tudni akarta, hogy az én cicáim örökítik-e, meg hogy neki nagyon tetszik az aby, de az egyik ismerőse mondta neki, hogy nagyon vigyázzon és ők is azért nem vesznek...stb. Na utána kiderült, hogy a szerk. egy régi könyvből fordította a cikk anyagát, ami persze több ponton sem helytálló...
A másik agyrémem a fülpamacs! Voltak ez irányú próbálkozások és a cicahatározóba belekerült, hogy kívánatos a fülpamacs, fülpamacs NINCS mégis kosza "cicavevők" keresik rajtam...
Ezek csak a külsőségek, de van pl. nem szeret nagy társaságban élni..???? meg hasonlók! |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-08 17:13:50
|
110
|
Hát én egyszer azt olvastam egy országos szaklapban, hogy a MC állítólag nem emberközpontú macska.
Aztán megkérdeztem ezt Pearly-től, aki a fejemen feküdt meg Andy-től, aki nem tágít mellőlünk, bárhová is megyünk meg Szuszmi édestől, aki csak jön és bújik, hogy mi igaz ebből. Azt mondták, nézzek rájuk és ítéljek:)))
Mi az, amivel nem szoktál egyetérteni vagy ami felháborít vagy dühít?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|