|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-08 18:11:39
|
111
|
Nálunk is ilyenek vannak!
Nem oly régen megjelent 1 "országos szaklapban" egy cikk az abyról. A fele hülyeség volt, de volt benne 1 oltári nagy baromság, hogy az aby örökít bizonyos szembetegséget, na utána mindenki aki felhívott tudni akarta, hogy az én cicáim örökítik-e, meg hogy neki nagyon tetszik az aby, de az egyik ismerőse mondta neki, hogy nagyon vigyázzon és ők is azért nem vesznek...stb. Na utána kiderült, hogy a szerk. egy régi könyvből fordította a cikk anyagát, ami persze több ponton sem helytálló...
A másik agyrémem a fülpamacs! Voltak ez irányú próbálkozások és a cicahatározóba belekerült, hogy kívánatos a fülpamacs, fülpamacs NINCS mégis kosza "cicavevők" keresik rajtam...
Ezek csak a külsőségek, de van pl. nem szeret nagy társaságban élni..???? meg hasonlók! |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-06-08 17:13:50
|
110
|
Hát én egyszer azt olvastam egy országos szaklapban, hogy a MC állítólag nem emberközpontú macska.
Aztán megkérdeztem ezt Pearly-től, aki a fejemen feküdt meg Andy-től, aki nem tágít mellőlünk, bárhová is megyünk meg Szuszmi édestől, aki csak jön és bújik, hogy mi igaz ebből. Azt mondták, nézzek rájuk és ítéljek:)))
Mi az, amivel nem szoktál egyetérteni vagy ami felháborít vagy dühít?
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-08 17:09:41
|
109
|
Akkor biztos nem ő az! Nem tom, hogy hirdet a ciccben, a neten találtam rá.
Szerintem "mindegyik" doki le tudna emelni egy olyat amiben az ő szaktarületéről van bővebben szó! Azért megértem, hogy zavarja őket a pontatlanság + ilyesmi, engem is idegesít ha badarságokat mondanak-írnak a "fajtámról"! :)))
Te nem így vagy ezzel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|