|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-08 17:04:57
|
108
|
Hát, nem tudom, nem akarok hülyeségeket írni...
Majd még nézelődöm utána....
ez a Horváth nyug. egyetemi tanár, kandidátus, a könyv szerint.
szerintem te lehet, hogy a cicc-macskamagazin-nak nevezett lapban hirdető Horváth-ra gondolsz...
nem tudom, hogy jó-e, szerintem igen. viszont Lakatos doki (tudod, a FIP- és fertőző betegségek szakértője) közölte velem, mikor meglátta, miből "szakértek", hogy ez nem ér semmit, mert a FIP-ről csak pár oldal van és leemelt a könyvespolcáról egy köynvet, amiben a FIP-ről van pár tucat oldal. OK, de nekem, mint laikusnak ez a könyv tökéletes, érveltem:)) úgyis doki a vége, ha nem boldogulunk logikusan!! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-08 16:56:14
|
107
|
Köszi!
Kezelik, de így akrták rásózni valakire...(no comment!)
Ha nem idült a kötőhártya gyuszi akkor nem is váladékozik, csak könnyezik? Ezt nem is tudtam!
Szerinted van olyan, hogy a calci vírus nem okoz náthát csak a szemet támadja meg??? Vagy a szemgyulladás mindenképpen csak tünet?
Majd ha dokiközelben leszek azért megkérdezem, de most nem fontos csak érdekel.
Megszerzem majd ezt a könyvet ha jó, én csak a macskabetegségek címüt láttam, de mivel nem tudom jó-e nem vettem meg.
Ez a Dr.Horváth nem az állatmentő "kisiparos"? |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-08 16:31:10
|
106
|
Amiből én mostanság tájékozódom:
A kutya és a macska betegségei, egészségvédelme , szerk. Dr. Horváth Zoltán (Mezőgazda Kiadó 2001), ár: 3200 Ft.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|