|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-08 16:56:14
|
107
|
Köszi!
Kezelik, de így akrták rásózni valakire...(no comment!)
Ha nem idült a kötőhártya gyuszi akkor nem is váladékozik, csak könnyezik? Ezt nem is tudtam!
Szerinted van olyan, hogy a calci vírus nem okoz náthát csak a szemet támadja meg??? Vagy a szemgyulladás mindenképpen csak tünet?
Majd ha dokiközelben leszek azért megkérdezem, de most nem fontos csak érdekel.
Megszerzem majd ezt a könyvet ha jó, én csak a macskabetegségek címüt láttam, de mivel nem tudom jó-e nem vettem meg.
Ez a Dr.Horváth nem az állatmentő "kisiparos"? |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-06-08 16:31:10
|
106
|
Amiből én mostanság tájékozódom:
A kutya és a macska betegségei, egészségvédelme , szerk. Dr. Horváth Zoltán (Mezőgazda Kiadó 2001), ár: 3200 Ft.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-08 14:09:03
|
104
|
Folyt: Csak szemem elé került egy "gyanus" eset és szeretnék tisztán látni, de úgy gondolom bármelyik fertőzésről is van szó nem etikus gyógyulás elött eladásra kínálnia!:(
Majd beszerzek egy jó macskabetegséges könyvet, van jó tapasztalatod ez ügyben? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|