Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-08 16:56:14 107
Köszi!

Kezelik, de így akrták rásózni valakire...(no comment!)

Ha nem idült a kötőhártya gyuszi akkor nem is váladékozik, csak könnyezik? Ezt nem is tudtam!

Szerinted van olyan, hogy a calci vírus nem okoz náthát csak a szemet támadja meg??? Vagy a szemgyulladás mindenképpen csak tünet?
Majd ha dokiközelben leszek azért megkérdezem, de most nem fontos csak érdekel.

Megszerzem majd ezt a könyvet ha jó, én csak a macskabetegségek címüt láttam, de mivel nem tudom jó-e nem vettem meg.

Ez a Dr.Horváth nem az állatmentő "kisiparos"?

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-08 16:31:10 106
Amiből én mostanság tájékozódom:

A kutya és a macska betegségei, egészségvédelme , szerk. Dr. Horváth Zoltán (Mezőgazda Kiadó 2001), ár: 3200 Ft.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-08 14:09:03 104
Folyt: Csak szemem elé került egy "gyanus" eset és szeretnék tisztán látni, de úgy gondolom bármelyik fertőzésről is van szó nem etikus gyógyulás elött eladásra kínálnia!:(

Majd beszerzek egy jó macskabetegséges könyvet, van jó tapasztalatod ez ügyben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!