Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-07 17:37:03 99
megoldódott:))
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-07 16:09:04 98
helyzet talán oldódik!!!:)))
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-07 15:05:22 97
ebben bízom én is, hogy legalább este bekapcsolja a mobilját...

igen, ezért aggódom...remélem, lesz annyi esze a cicnek, hogy árnyékba húzódik és nem eszik RC-t, hogy nehogy még szomjasabb legyen!!!!!

köszi a drukkot!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!