|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-07 16:09:04
|
98
|
| helyzet talán oldódik!!!:))) |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-06-07 15:05:22
|
97
|
ebben bízom én is, hogy legalább este bekapcsolja a mobilját...
igen, ezért aggódom...remélem, lesz annyi esze a cicnek, hogy árnyékba húzódik és nem eszik RC-t, hogy nehogy még szomjasabb legyen!!!!!
köszi a drukkot!!!
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-07 14:59:26
|
96
|
Addig biztos minden megoldódik!!!
Hát az egy kicsit gázos, ha kipacsálja a vizet, mert akkor nem tud inni...:(
De az elő- fürdő szobában nálunk remek idő van.:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|