Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-07 14:59:26 96
Addig biztos minden megoldódik!!!
Hát az egy kicsit gázos, ha kipacsálja a vizet, mert akkor nem tud inni...:(
De az elő- fürdő szobában nálunk remek idő van.:)
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-07 14:50:11 95
Tegnap dél körül utazott el, hagyott neki kaját, vizet. egy Mc kipocsolja a vizet, ez tuti:((
ablak van-e nyitva? nem tudom. A lány, aki adna neki most vizet, kaját, ugye nem tudott bemenni...

van olyan része a lakásnak, amit nem ér nap és sötét: konyha, fürdőszoba, folyosó.

most mennek vissza mégegyszer, becsengetnek majd a szomszédhoz, közös képviselő ügyben, stb. ha estig nem jelentkezik, akkor holnap de. be fogjuk törni az ajtót, mert a doki szerint (közben megkérdeztük) két nap.....

már tudom, mivel szankcionálható ez az esatleges tett, de nem tudom, mi lesz...a cica nem halhat meg....

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-07 14:45:26 94
Mióta van bezárva?
Nálunk nem lehet most hőgutát kapni, az igaz, hogy az ablakok nyitva, de csak a hálószobában van besötétítve. Van nyitva neki ablak?
Van olyan oldalon is helység ahol nem süt a nap? Várj, nálunk az előszobában elég kellemes a hőmérséklet, mert azt nem éri nap, nincs ablak!
Szerintem biztos nagyon jól feltalálja magát és hamarosan a gazdi is bekapcsolja magát, de azért nagyon drukkolok!!! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!