|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-07 12:56:35
|
91
|
Bizony!! Dolly cicám gazdijai ma vitték el a kicsit, Nyíregyházáról utaztak ide (már többször is vonattal,most persze kölcsönkocsival), Bpest mellé. Ma reggel óta már kétszer is hívtak, hogy mi újság és sugárzott a hangjuk az örömtől, mikor beszámoltak, hogy Dolly cica követi őket, bárhová is mennek, púpoz nekik, simizgetik és doromb, pocakot is:))
És ez valóban felbecsülhetetlen érzés!!:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-07 10:46:35
|
89
|
Tegnap akartam is reagálni erre a topicodban!
Olyan mintha a keserűt kevernénk az édessel!!! Nagyon nehéz felfogni, hogy az elöbb még az enyém volt most meg nem....akkor volt bennem ilyen érzés mikor a fiamat "odaadtam" pár napra nagymamához nyaralni...vissza akarom kapni, vissza akarom hozni...borzasztó! Viszont látok egy örömtől sugárzó arcot, egy "türelmetlen" pillantást : mikor ölelgethetem, hisz már az enyém! Ez az édes fele. Nagyon nehéz, de azt hiszem engem nem csak a cicák szeretete vezetett a tenyésztéshez, hanem az embereké is és szeretek örömet okozni! Ja és mindíg boldogság kapni fényképeket, látni milyen szép lett v. csak ha jön 1 hívás, hogy jól van..... |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-06 21:55:51
|
87
|
Poche: te nem halsz bele, ha egy-egy cicádat elviszik, mármint új otthonba kerül???
számomra ez borzasztóan nehéz, mégha tudom, hogy nagyon szupi helyre is kerül.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|