Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-05 21:20:00 76
akkor jó, mert én is kiválóan szórakozom, csak kár, hogy a téma, amiért ez a különben hasznos topik nyílt, s ami miatt az a vita kirobbant a matskák2 topikon -lényegtelen ebből a szempontból, kinek a hibájából - nem folytatódik tisztességes és korrekt kerékvágásban.

de megint nem olvastál figyelmesen: ez nem az "Utáljuk a szuszmokot" topik, hanem a "cica-tenyésztés?!" című.

Tehát, ha van kérdésed, észrevételed, javaslatod a témában, szívesen válaszolok vagy beszélgethetünk is fair módon normális hangnemben az adott témáról. mert ahogy a már említett topikban is elmondtam, hasznos és érdekes lehet erről beszélni, mert mindkét oldal (ha van ilyen) csak ynerhet az információcserével.

ha ez nem megy, akkor sajnos, a topik a feledésbe merül:((

A hozzászólás:
ZiTuS Creative Commons License 2003-06-05 21:11:54 75

Hozzászólásom a te sorozatos hozzászólásaidból következett. De hidd el, jól szórakozok, utoljára ilyen viselkedést és elszánt sértődöttséget oviban láttam. :-) Fikázhatod a hozzászólásomat, de sajnos igazam van. Nem haragudott rád senki, a vita értelmetlen volt, de nem volt benned annyi megfontolás, hogy ha igazad is van, mint komoly, értelmes ember megfogadd: okos enged, szamár szenved!
Nem magyarázok többet, ígérem, többet nem is szólok, csak egy kicsit türelmesebb lehettél volna. De mindegy...

na akkor szervusz

további jó szórakozást!

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-05 19:02:35 72
Szia,

ez pedig egy felnőtt, komoly , a topik címéhez illeszkedő hozzászólás volt.

nem tudom, a hisztis jelző hogy jött abból a hsz-ból, amire reagáltál, bár van egy kósza ötletem.

nem csodálkozom semmin. az ellenségek száma meg időnként még hízelgő is lehet a mondás szerint. bár most, hogy így mondod, lehetne egy "Utáljuk szuszmokot " topik is, ez kifejezeten jó reklám lenne.

úgy látszik, a fenti címmel sem lehet témába vágóan beszélgetni.

szervusz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!