|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-06 21:48:46
|
86
|
Matska: érdekes módon eltüntél, remélem a válaszom meggyőzött, hogy nem állítottam valótlant. :D
Viszont az igaz, hogy rosszul fogalmaztam, mert valójában nem a veszekedésnek nyitottam a topicot.
Vitatkozni nem feltétlenül negatív dolog, sőt legtöbbször építő, úgyhogy ez a helyesbítésem! :)
Üdv! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-05 20:33:18
|
74
|
"Banyóca:
2003-06-04 13:28:03 (20733)
Fejezzétek be! aki a tenyésztésről akar beszélget az nyisson magának egy új topicot!"
Én erről beszéltem! Akkor kérlek döntsd el, hogy itt arról beszél-e banyóca, hogy ne vitatkozzunk vagy hogy ne beszéljünk ott tenyésztésről...
Ezze meg nincs semmi baj, hiszen ez egy külön téma, csak én eddig nem mertem ilyen topicot nyitni, mert senki sem ismert.
Nem tudom miért akarjátok csak a rosszat látni, a megjegyzésemet sem kritikai hangvétellel írtam, csak megpróbáltam rávilágítani, hogy nem az a probléma, hogy valaki teny. v. nem!!!
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-05 20:23:44
|
73
|
Sziasztok!
Matska: A borsmenta, mint nővény nem alkalmas cicariasztásra!!! Cecameca nem azt írta, hogy AZT szokott párologtatni, hanem hogy illóolajat, én többször is rákérdeztem, hogy borsmenta olajat is szokott párologtatni, de nem válaszolt....ha tovább olvasod láthatod is! Erről ennyit!
Üdv! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|