|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-05 20:33:18
|
74
|
"Banyóca:
2003-06-04 13:28:03 (20733)
Fejezzétek be! aki a tenyésztésről akar beszélget az nyisson magának egy új topicot!"
Én erről beszéltem! Akkor kérlek döntsd el, hogy itt arról beszél-e banyóca, hogy ne vitatkozzunk vagy hogy ne beszéljünk ott tenyésztésről...
Ezze meg nincs semmi baj, hiszen ez egy külön téma, csak én eddig nem mertem ilyen topicot nyitni, mert senki sem ismert.
Nem tudom miért akarjátok csak a rosszat látni, a megjegyzésemet sem kritikai hangvétellel írtam, csak megpróbáltam rávilágítani, hogy nem az a probléma, hogy valaki teny. v. nem!!!
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-05 20:23:44
|
73
|
Sziasztok!
Matska: A borsmenta, mint nővény nem alkalmas cicariasztásra!!! Cecameca nem azt írta, hogy AZT szokott párologtatni, hanem hogy illóolajat, én többször is rákérdeztem, hogy borsmenta olajat is szokott párologtatni, de nem válaszolt....ha tovább olvasod láthatod is! Erről ennyit!
Üdv! |
|
Előzmény:
 |
matska_
2003-06-05 17:16:42
|
66
|
Mijauuu tartsd be amit mondtál:
Poche 2003-06-04 14:27:51
Nem vitatkozásra nyitottam ezt a topicot
Mijauuuu A vitát sérelmezték.
Poche 2003-06-04 14:27:51
hanem mert írták, hogy a tenyről ott ne írjunk!
Mijauuu ne állíts olyat ami nem igaz:
Poche 2003-06-05 12:25:58 (59)
Amikor Entnek javasoltam cicariasztónak a borsmenta illóolajat, mert én kipróbáltam és müködik, nem azért mert teny. vagyok és ezt megtanultam stb. hanem mert magam és ismerőseim körében is müködik a dolog! Azonnal megjelent cecameca és megpróbálta lebeszélni róla Entet, pedig semmilyen tapasztalata nem volt róla. :(
cecameca 2003-05-28 22:16:57 (20490) (matskák2 fórum)
Borsmenta:
Tavaly az volt a fejlövésem, hogy ültetek a kertbe macskamentát, mert látni szerettem volna, ahogy a macs teljessen eszét vesztve hempereg benne.
De csak borsmentát kaptam... Simán heverésztek mellette.
Illóolajat szoktam párologtatni és nem vettem észre, hogy zavarná őket. A fogkrémet sem útálják:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|