|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-05 19:02:35
|
72
|
Szia,
ez pedig egy felnőtt, komoly , a topik címéhez illeszkedő hozzászólás volt.
nem tudom, a hisztis jelző hogy jött abból a hsz-ból, amire reagáltál, bár van egy kósza ötletem.
nem csodálkozom semmin. az ellenségek száma meg időnként még hízelgő is lehet a mondás szerint. bár most, hogy így mondod, lehetne egy "Utáljuk szuszmokot " topik is, ez kifejezeten jó reklám lenne.
úgy látszik, a fenti címmel sem lehet témába vágóan beszélgetni.
szervusz.
|
|
A hozzászólás:
 |
ZiTuS
2003-06-05 18:48:19
|
71
|
:-))))))))))
Nevetséges vagy, és szégyent hozol magadra a viselkedéseddel! Ezt hívják gyerekességnek, makacsságnak, fafejűségnek, és ez a hiszti!
Sok szerencsét a közeljövőben, csak nehogy csodálkozz, hogy ellenségeket szerzel! CSodálkozol? Én nem
:-))))) nah pááá |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-05 17:38:23
|
69
|
levegőt azért vehetek, ugye????
az adataid közt meg azt látom, hogy utálod a mocskolódást. Vajon, TE miért teszed???? mert érdemben nem tudsz a topikhoz hozzászólni????
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|