Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-05 19:02:35 72
Szia,

ez pedig egy felnőtt, komoly , a topik címéhez illeszkedő hozzászólás volt.

nem tudom, a hisztis jelző hogy jött abból a hsz-ból, amire reagáltál, bár van egy kósza ötletem.

nem csodálkozom semmin. az ellenségek száma meg időnként még hízelgő is lehet a mondás szerint. bár most, hogy így mondod, lehetne egy "Utáljuk szuszmokot " topik is, ez kifejezeten jó reklám lenne.

úgy látszik, a fenti címmel sem lehet témába vágóan beszélgetni.

szervusz.

A hozzászólás:
ZiTuS Creative Commons License 2003-06-05 18:48:19 71

:-))))))))))

Nevetséges vagy, és szégyent hozol magadra a viselkedéseddel! Ezt hívják gyerekességnek, makacsságnak, fafejűségnek, és ez a hiszti!

Sok szerencsét a közeljövőben, csak nehogy csodálkozz, hogy ellenségeket szerzel! CSodálkozol? Én nem

:-))))) nah pááá

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-05 17:38:23 69
levegőt azért vehetek, ugye????

az adataid közt meg azt látom, hogy utálod a mocskolódást. Vajon, TE miért teszed???? mert érdemben nem tudsz a topikhoz hozzászólni????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!