Keresés

Részletes keresés

ZiTuS Creative Commons License 2003-06-05 18:48:19 71

:-))))))))))

Nevetséges vagy, és szégyent hozol magadra a viselkedéseddel! Ezt hívják gyerekességnek, makacsságnak, fafejűségnek, és ez a hiszti!

Sok szerencsét a közeljövőben, csak nehogy csodálkozz, hogy ellenségeket szerzel! CSodálkozol? Én nem

:-))))) nah pááá

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-05 17:38:23 69
levegőt azért vehetek, ugye????

az adataid közt meg azt látom, hogy utálod a mocskolódást. Vajon, TE miért teszed???? mert érdemben nem tudsz a topikhoz hozzászólni????

Előzmény:
matska_ Creative Commons License 2003-06-05 17:18:50 67
Mijauuu: Ne idézz olyan helyről amit nem olvasol:

szuszmok 2003-06-04 19:02:31 (20760) matskák2 fórum
Ja, és még egy: ettől a pillanattól nincs a kedvencek közt a topik, ha a paranoia esetleg megint urrá lenne valakin, csak mondom, azt írtok, amit gondoltok rólam, nem nézem meg.

szuszmok 2003-06-05 16:28:09
"Szuszmóknak lehet, hogy válaszolok a másik fórumon, de azt hiszem neki jobb ha nem teszem. A friss műtétjét pedig teljesen felesleges olyannal szemben emlegetnie akit nem ismer, mert kiderülhet, hogy bár fiatalabb nála mégis régebb óta vannak komoly egészségi problémái."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!