Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-05 17:38:23 69
levegőt azért vehetek, ugye????

az adataid közt meg azt látom, hogy utálod a mocskolódást. Vajon, TE miért teszed???? mert érdemben nem tudsz a topikhoz hozzászólni????

szuszmok Creative Commons License 2003-06-05 17:36:08 68
köszi!!!

a véleményüket vállalóknak üdv a topikon!!!! de csak azoknak!!!!

A hozzászólás:
matska_ Creative Commons License 2003-06-05 17:18:50 67
Mijauuu: Ne idézz olyan helyről amit nem olvasol:

szuszmok 2003-06-04 19:02:31 (20760) matskák2 fórum
Ja, és még egy: ettől a pillanattól nincs a kedvencek közt a topik, ha a paranoia esetleg megint urrá lenne valakin, csak mondom, azt írtok, amit gondoltok rólam, nem nézem meg.

szuszmok 2003-06-05 16:28:09
"Szuszmóknak lehet, hogy válaszolok a másik fórumon, de azt hiszem neki jobb ha nem teszem. A friss műtétjét pedig teljesen felesleges olyannal szemben emlegetnie akit nem ismer, mert kiderülhet, hogy bár fiatalabb nála mégis régebb óta vannak komoly egészségi problémái."

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-05 16:28:09 65
"Szuszmóknak lehet, hogy válaszolok a másik fórumon, de azt hiszem neki jobb ha nem teszem. A friss műtétjét pedig teljesen felesleges olyannal szemben emlegetnie akit nem ismer, mert kiderülhet, hogy bár fiatalabb nála mégis régebb óta vannak komoly egészségi problémái. "

Most annyira megijedtem....

a nem-ismeret, hála az égnek, kölcsönös!!!!! tehát, jobb nem is emlegetni azokat az eü. problémákat!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!