|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-05 17:38:23
|
69
|
levegőt azért vehetek, ugye????
az adataid közt meg azt látom, hogy utálod a mocskolódást. Vajon, TE miért teszed???? mert érdemben nem tudsz a topikhoz hozzászólni????
|
|
 |
szuszmok
2003-06-05 17:36:08
|
68
|
köszi!!!
a véleményüket vállalóknak üdv a topikon!!!! de csak azoknak!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
matska_
2003-06-05 17:18:50
|
67
|
Mijauuu: Ne idézz olyan helyről amit nem olvasol:
szuszmok 2003-06-04 19:02:31 (20760) matskák2 fórum
Ja, és még egy: ettől a pillanattól nincs a kedvencek közt a topik, ha a paranoia esetleg megint urrá lenne valakin, csak mondom, azt írtok, amit gondoltok rólam, nem nézem meg.
szuszmok 2003-06-05 16:28:09
"Szuszmóknak lehet, hogy válaszolok a másik fórumon, de azt hiszem neki jobb ha nem teszem. A friss műtétjét pedig teljesen felesleges olyannal szemben emlegetnie akit nem ismer, mert kiderülhet, hogy bár fiatalabb nála mégis régebb óta vannak komoly egészségi problémái." |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-05 16:28:09
|
65
|
"Szuszmóknak lehet, hogy válaszolok a másik fórumon, de azt hiszem neki jobb ha nem teszem. A friss műtétjét pedig teljesen felesleges olyannal szemben emlegetnie akit nem ismer, mert kiderülhet, hogy bár fiatalabb nála mégis régebb óta vannak komoly egészségi problémái. "
Most annyira megijedtem....
a nem-ismeret, hála az égnek, kölcsönös!!!!! tehát, jobb nem is emlegetni azokat az eü. problémákat!!!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|