|
|
 |
Törölt nick
2003-06-05 20:23:44
|
73
|
Sziasztok!
Matska: A borsmenta, mint nővény nem alkalmas cicariasztásra!!! Cecameca nem azt írta, hogy AZT szokott párologtatni, hanem hogy illóolajat, én többször is rákérdeztem, hogy borsmenta olajat is szokott párologtatni, de nem válaszolt....ha tovább olvasod láthatod is! Erről ennyit!
Üdv! |
|
A hozzászólás:
 |
matska_
2003-06-05 17:16:42
|
66
|
Mijauuu tartsd be amit mondtál:
Poche 2003-06-04 14:27:51
Nem vitatkozásra nyitottam ezt a topicot
Mijauuuu A vitát sérelmezték.
Poche 2003-06-04 14:27:51
hanem mert írták, hogy a tenyről ott ne írjunk!
Mijauuu ne állíts olyat ami nem igaz:
Poche 2003-06-05 12:25:58 (59)
Amikor Entnek javasoltam cicariasztónak a borsmenta illóolajat, mert én kipróbáltam és müködik, nem azért mert teny. vagyok és ezt megtanultam stb. hanem mert magam és ismerőseim körében is müködik a dolog! Azonnal megjelent cecameca és megpróbálta lebeszélni róla Entet, pedig semmilyen tapasztalata nem volt róla. :(
cecameca 2003-05-28 22:16:57 (20490) (matskák2 fórum)
Borsmenta:
Tavaly az volt a fejlövésem, hogy ültetek a kertbe macskamentát, mert látni szerettem volna, ahogy a macs teljessen eszét vesztve hempereg benne.
De csak borsmentát kaptam... Simán heverésztek mellette.
Illóolajat szoktam párologtatni és nem vettem észre, hogy zavarná őket. A fogkrémet sem útálják:) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-05 12:25:58
|
59
|
Mindenki!
Macskatartónak érzem magam, hasonló gondokkal küzdök mint ti! Nem lehet azt mondani, hogy az a topic csak a macskákról szól, mert az nem a cica gondja, ha mellépisil v. elcsavargott hanem pont a gazdijé! Nem érzem, hogy bárkit is kioktattam volna, de ha valaki tanácsot kér adok! Amikor Entnek javasoltam cicariasztónak a borsmenta illóolajat, mert én kipróbáltam és müködik, nem azért mert teny. vagyok és ezt megtanultam stb. hanem mert magam és ismerőseim körében is müködik a dolog! Azonnal megjelent cecameca és megpróbálta lebeszélni róla Entet, pedig semmilyen tapasztalata nem volt róla. :(
Vagy amikor arra a mondatra, amit valaki írt, hogy "nem ért a beltenyésztéshez" megjegyeztem, hogy nem is kell hozzá értenie, mert ez genetika, Cápa (bocs ha nem te voltál, de már nem akarom visszakeresni) fennhéjjázva közölte, hogy ezt műveletbb körökben ne emlegessem, végül is azt feltételezte, hogy én primkó vagyok, egyetlen mondat után, amit én biztatásnak szántam...
Tehát nem hiszem hogy ez teny.-nem tenyésztő harc lenne, természetes hogy mindenki a saját tapasztalatait tartja elsődlegesnek, hiszen a bőrén tapasztalta, tudja! Szerintem azt senki nem itt fogja megtanulni, hogy tisztelni kell a másik embert v. a véleményét....:(((
ÜDV! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|