|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-05 12:31:43
|
60
|
Köszi!
Nagyon édes!!!!
A másik 1 kis burma?
Nagyon szépek így együtt! :)))
Küldök a tesóról! |
|
A hozzászólás:
 |
ballage
2003-06-05 12:06:28
|
58
|
| Képek mentek (3 e-mialban)... Remélem nem töltöm meg a mail boxodat... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-05 11:41:39
|
57
|
Háj evibádi!
Ballage: Akkor nálad az én Xsaram kölyköcskéje van! :)))))))
Xsara azóta az enyém (nincs az oldalamon, mert a kedves férjem mindíg mással van elfoglalva), pont most született nálam ugyan ebből a párosításból egy sorrel nőstényke! :)
Tudnál róla képet(eket) küldeni?
Szuszmók: Hát ez kedves hozzáállás! Szerintem sokkal több állat fordul meg egy teny. keze között és nem lenne azon mit csodálkozni, ha többrétü tapasztalatai lennének, de én nem érzem úgy hogy valakit is kioktattam!
Az igaz, hogy ismerek én is ilyet...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|