Keresés

Részletes keresés

ballage Creative Commons License 2003-06-05 12:06:28 58
Képek mentek (3 e-mialban)... Remélem nem töltöm meg a mail boxodat...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-05 11:41:39 57
Háj evibádi!

Ballage: Akkor nálad az én Xsaram kölyköcskéje van! :)))))))
Xsara azóta az enyém (nincs az oldalamon, mert a kedves férjem mindíg mással van elfoglalva), pont most született nálam ugyan ebből a párosításból egy sorrel nőstényke! :)
Tudnál róla képet(eket) küldeni?

Szuszmók: Hát ez kedves hozzáállás! Szerintem sokkal több állat fordul meg egy teny. keze között és nem lenne azon mit csodálkozni, ha többrétü tapasztalatai lennének, de én nem érzem úgy hogy valakit is kioktattam!
Az igaz, hogy ismerek én is ilyet...

Előzmény:
ballage Creative Commons License 2003-06-05 09:36:42 56
Poche, megnéztem a Sábaédes törzskönyvét:
Anya: Blue Nile Xsara
Apa: Gladiolus Rosa Glauca

Szuszmók, a mérleges játék nem jött be, mind a kettő sündörgött körülötte, de rámenni nem akart... Még különféle csemegék árán se.. Szép leszedték a finomságot :(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!