Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-04 20:24:40 242
A miénk csak 2 emelet+tetőtér, ugyhogy akkor talán mégsem annyira rossz a helyzet. Persze az ember megpróbál minél magasabb kötbérben megegyezni, de igazából nekem a téli munkálatok ellen van kifogásom.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-04 20:13:29 241
35 lakásosba, 7 emeletes, asszem.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-04 13:00:15 239
Mekkora házba költöztök ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!