Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-04 12:45:51 5
Ja ilyet mar valaki irt, es aszontak eleg surun kell vinnie hogy az elojovo pixeleket kisussek... Valami sz@rkavaras ez a statikus dolog, mert mas gepnel ilyen nincs, meg egyebkent is az egy elektronika, mi az hogy statikusan feltoltodik? Ez valami kopasztas (no mindegy lenyeg hogy itthon megcsinaljak, azert kivancsi lennek mit szolnanak egy valodi hibahoz).
Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2003-06-04 12:36:21 4
Most beszéltem a Nikon Kft-vel, és azt mondták
statikus toltés miatt keletkezett, és ingyen megcsinálják azonnal! :-)

Atti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!