Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-04 11:09:38 0
Ha van benne pixel map funkcio akkor ki lehet zarni oket, ha nincs fotosop, vagy valami becs kiszedo progi (neten kibrozolhato). Maondjuk ezek jpg-nel nem olyan jok mert ujratomoritik az amugy is tomoritett kepeket...:(
Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2003-06-04 11:03:33 -
Most kaptam amerikából egy Nikon 5700-as gépet,
és két csúnya fehér bad pixele van!!!
Mit lehet ilyenkor csinálni?

Köszi! Atti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!