Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-04 12:45:06 238
Bezony!!! :-))
A hozzászólás:
James Bond Creative Commons License 2003-06-04 10:03:59 237
mire jön a fagyott hó, addigra már belső munkákat kell, hogy végezzenek.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-04 09:59:05 235
Gondolom Nálatok sem fognak azért a legnagyobb hóban-fagyban gőzerővel dolgozni.
Még reménykedem abban is, hogy később egy kicsivel gyorsabban tudnak haladni, mivel Ytongból építenek.

Zs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!