|
|
|
|
 |
James Bond
2003-06-04 10:03:59
|
237
|
| mire jön a fagyott hó, addigra már belső munkákat kell, hogy végezzenek. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-04 09:59:05
|
235
|
Gondolom Nálatok sem fognak azért a legnagyobb hóban-fagyban gőzerővel dolgozni.
Még reménykedem abban is, hogy később egy kicsivel gyorsabban tudnak haladni, mivel Ytongból építenek.
Zs. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-03 20:51:08
|
234
|
Szia!
Ahova én költözöm, ott is márciusban kezdték a munkát és ugyanitt tartanak, ami szvsz nem rossz ütem, DE a mi lakásunkat jövő február végén adják át. Az október 30 nekem irreálisnak tűnik.
MuTeR |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|