Keresés

Részletes keresés

James Bond Creative Commons License 2003-06-04 10:03:59 237
mire jön a fagyott hó, addigra már belső munkákat kell, hogy végezzenek.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-04 09:59:05 235
Gondolom Nálatok sem fognak azért a legnagyobb hóban-fagyban gőzerővel dolgozni.
Még reménykedem abban is, hogy később egy kicsivel gyorsabban tudnak haladni, mivel Ytongból építenek.

Zs.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-03 20:51:08 234
Szia!

Ahova én költözöm, ott is márciusban kezdték a munkát és ugyanitt tartanak, ami szvsz nem rossz ütem, DE a mi lakásunkat jövő február végén adják át. Az október 30 nekem irreálisnak tűnik.

MuTeR

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!