Keresés

Részletes keresés

rosbi Creative Commons License 2003-06-04 08:12:11 17
ha szépen megkéred az apját, átviszi hozzátok 14-én. 90 perc simán elég a kicsinek, kérdezd csak meg Viktort és Huggyt :-)
A hozzászólás:
Matyika_ Creative Commons License 2003-06-03 22:46:59 16
kölcsönadjátok?
Előzmény:
rosbi Creative Commons License 2003-06-03 21:32:14 15
rájuk kell engedni HT 6 éves leánygyermekét.
előbb megnevelte a Bitangokat, majd az egész szektort lealázta, az egyik meccs szünetében meg helyretett egy teljes cirkuszi állatkertet.
szóval, nálunk bevált :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!