|
|
|
|
 |
rosbi
2003-06-04 08:12:11
|
17
|
| ha szépen megkéred az apját, átviszi hozzátok 14-én. 90 perc simán elég a kicsinek, kérdezd csak meg Viktort és Huggyt :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Matyika_
2003-06-03 22:46:59
|
16
|
| kölcsönadjátok? |
|
Előzmény:
 |
rosbi
2003-06-03 21:32:14
|
15
|
rájuk kell engedni HT 6 éves leánygyermekét.
előbb megnevelte a Bitangokat, majd az egész szektort lealázta, az egyik meccs szünetében meg helyretett egy teljes cirkuszi állatkertet.
szóval, nálunk bevált :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|