|
|
 |
ivk
2003-06-06 17:11:43
|
7
|
Nem olyan sok az hidd el!
Gardrób egyébként kell, ezt már megrendeltük az asztalostól, 160 ezer lesz. Konyhába lesz még egy tűzhely, ezt viszonylag olcsón megúsztuk egy egyszerűbb darabbal, 60 ezer. Aztán még egy mosógép (ez még nincs kiválasztva), kb 100 ezer. Innen indulunk. Ja meg költözködés közben eltűnt egy pár cipőm. 20 ezer. :(
|
|
 |
gagarin-
2003-06-03 15:28:55
|
1
|
Milyen ez a Home Center (szintén kint a halálban..)? Ott egy rakat bolt van kizárólag lakberendezésre specializálódva.
g. |
|
A hozzászólás:
 |
formatc
2003-06-03 15:01:11
|
0
|
Sajnos el kell, hogy keseritselek!
Megnezted a legoccsobb helyeket, de az ar tul sok a minoseg meg tul keves... :)
Probalkozz az Ikea Fynd-ben, eleg rendes dolgokat kukaznak ki borzaszto alacsony arakon!
Szvsz 1.5 milla eleg sok love, ha nem kell se konyha, se gardrob!
Nezzetek ki a Fonte-ba (Budaorsi ut), Andrassy es Kiraly utca is meger egy setat. Esetleg BoConcept...
Ulobutort erdemes nezni a HumanDesign-nal (WestEnd-re meroleges kis ucca a Duna fele), illetve a Natuzzi is eleg jo arban (M0 mellett az SCB-ben, vegy a HomeDecor-ban, de ez kint van a halalba /mongyuk relativ!/)
Esetleg gondolkozz el a Geppetto-n, amiket felsoroltal, abban nagyon jokis dolgokat csinalnak. Persze lehet hogy keves lesz a love, de a minoseggel meg leszel elegedve...
Szerintem miutan minden megneztel, vissza fogsz menni az Ikeaba! ;) A magyar piacon atlag feletti minosegu (ulobutorban talan nem) es valtozatos stilusu dolgokat arulnak, korrekt arakon. Es kaphatoak is, nem egy katalogusbol kell rendelned 4-6 het szallitasi idovel... |
|
Előzmény:
 |
ivk
2003-06-02 14:58:53
|
-
|
Kedves Mindenki!
A szükség nagy úr, és ebből kifolyólag eljött az idő, hogy létrehozzam életem első topikját. Ennek témája: hogyan, honnan szerezzünk be viszonylag olcsón, viszonylag jó minőségű bútorokat első lakásunkba?
Barátnőmmel hétvégén löltöztünk be első lakásunkba, és maradék kis pénzünket bútor vásárlására szeretnénk fordítani, azonban a nyilvánvaló helyek végigjárása után (IKEA, Sconto, Kika) úgy találtuk, hogy az itt kapható áruk vagy drágák, vagy rossz minőségüke, vagy a kettő lineáris kombinációja. Arra kérlek titeket, ha van valami jó ötletekek, osszátok meg velünk! Gondolok ilyenekre, hogy valami jobb helyen kiárusítás van, és olcsóbban hozzá lehet jutni bútorokhoz, esetleg ismertek jó asztalost/kárpitost/bútorost. Amire még most szükségünk van: ágy, íróasztal, ülőgarnitúra, étkezőasztal, dohányzóasztal, kb. 7-8 szék, TV-állvány, csillárok (4db), függünyök, szőnyegek. Erre, meg egy-két apróságra (mosógép, tűzhely) van kb. 1,5 milla.
Előre is köszönöm a segítséget.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|