Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
isz-akos Creative Commons License 2003-06-03 11:12:10 11
Ugyanmár ez egy nagyon jövedelmező iparág és ami jövedelmező azt sosem hagyják abba!

És nem is zavarna ha nem a semmiért kapnának 20-40 millákat a focisták...

Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2003-06-03 10:57:21 10
Mivel büntetni???

könyörgöm, nem kell nézni, nem kell kijárni meccsekre, nem kell tudomást venni róla!!!

Nálam ez bevált!

Egy idő mulva csak abbahagyják!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!